Početak novog projekta “Sigurnije noćno okruženje”- novi slogan: “Partijaj pametno!”

Počeli smo s novim projektom kojeg financira Ured za suzbijanje zlouporabe droga Vlade RH- Sigurnije noćno okruženje. Bavit ćemo se poboljšanjem zdravlja mladih koji se okupljaju na festivalima i u noćnim lokalima za zabavu, kao i stvaranjem uvjeta za sigurnije zabavljanje svih građana u noćnom kontekstu. Također se to odnosi na sigurnost zajednice općenito, kako bi se smanjile povezane štete. Prošli tjedan održali smo prvi sastanak s projektnim partnerom, Inštitutom UTRIP iz Slovenije. Posjetio nas je Matej Košir, predstavnik te organizacije, s dugogodišnjim iskustvom na polju sigurnijeg noćnog okruženja, kako bismo dogovorili dinamiku odvijanja projektnih aktivnosti. Slogan koji će pratiti aktivnosti vezane uz informiranje mladih je: “Partijaj pametno!”- uskoro više vijesti…