POZIV- Škola nepušenja u Pazinu

skola nepusenjaPo prvi puta u Pazinu, udruga Institut Pula u Društvenom centru „Veli Jože“, 154. brigade Hrvatske vojske 5, organizira Školu odvikavanja od pušenja. Prijaviti se možete na broj telefona 098/385718, kao i na e-mail adresu: info@udruga-institut.hr.

Škola odvikavanja od pušenja provodit će se u periodu 10.10.2016.- 17.10.2016. godine, u terminu od 18 do 20 sati svakoga dana.

Info o školi:
Ako želite pokušati ili duže vrijeme razmišljate da prestanete pušiti, tada se slobodno uključite u Školu odvikavanja od pušenja. Program je osmišljen s ciljem da vas osnaži i pomogne vam da planirate, pripremite i sprovedete odvikavanje. Naučit će vas koja sve sredstva možete upotrijebiti kako bi si olakšali prestanak te kako možete izbjeći opasnost ponovnog početka pušenja.