PROSINAC U INSTITUTU

Badnji dan je i ponosimo se Vama.

Kroz mjesec prosinac  podijeljeno je 140 kuhanih obroka, a svi obroci nabavljeni su iz donacije „NITKO GLADAN“ koju provodimo u suradnji sa Bistro „PUNKT“ iz Pule.

Sugrađani,  vlasnici trgovačkih društava,  obrtnici i mali poduzetnici,  udrugari i općinari…  do danas ste uplatili ukupno = 30.615,00 kuna,  čime ste učinili da osiguramo i podijelimo 1020 kuhanih – toplih obroka.

Iz donacija Trgovačkog centra METRO osigurana su 152 paketa prehrambenih namirnica, od toga 50 paketa prehrambenih namirnica za korisnike sa područja grada Pule te 102 paketa za korisnike po cijeloj županiji.

Iz sveg srca zahvaljujemo građanima, Vas 59  koji ste proteklih dana nesebično uplaćivali novce na račun humanitarne akcije.

Zahvaljujemo tvrtkama (kronološki) :  POOL DESING d.o.o., DUCO d.o.o. , FABRIKA BIRE j.d.o.o., EMES – 90 d.o.o., INFOBIP d.o.o., OPINIO d.o.o., INŽENJERI ÖHLINGER I PARTNER d.o.o., C.M.G.C. d.o.o., DRŽAVNE NEKRETNINE podružnica BRIJUNI, obrtu REVITAL, SOLE E LUNA j.d.o.o.

Udrugama/klubovima:   VERBENA, ROTARY KLUB PULA, INNER WHEEL KLUB PULA  I OPĆINI MEDULIN

Posebno smo ponosni na poduzeća  GASTRO TIM d.o.o. Pazin, ISTRA TECH d.o.o. Pula, RIJEKA TRANS d.o.o. i ISTARSKE LJEKARNE Pula,  koje su obveznu kvotu za zapošljavanje invalida usmjerile na naše korisnike i tako postali sponzori za 4 beskućnika.

Biti sponzor znači osigurati da jedan korisnik SVAKI DAN IMA TOPLI OBROK.

… ovo je početak i IDEMO DALJE, svi zajedno, svjesni činjenice da pomoć potrebitima i briga za najslabije TRAJE 365 DANA U GODINI.

VELIKO HVALA!

Blagoslovljen Božić,

…a Nova neka vam donese ljubav, radost i mir…