Sretno i sigurno Valentinovo

Dragi prijatelji,

U utorak ćemo, povodom Dana zaljubljenih, postaviti kutije sa latex prezervativima i edukativnim flyerima, a sve pod sloganom “SRETNO I SIGURNO VALENTINOVO”. Materijale ćemo u Puli postaviti na navedenim mjestima: Rock caffe, Caffe bar Mimoza, caffe Bar Colombo te caffe bar Sixty six koji su se i ove godine uključili u ovu akciju te im se ovim putem zahvaljujemo. Prezervativi će naravno biti besplatni za sve, te ako ste u blizini tih mjesta slobodno odite i uzmite, bez imalo srama.
Isto tako, u akciju su se uključile i srednje škole; Medicinska škola Pula, Tehnička škola Pula, Gimnazija Pula, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula, Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile Pazin te Talijanska srednja škola Pula Dante Alighieri.

SRETNO I SIGURNO VALENTINOVO ŽELE VAM DJELATNICI UDRUGE INSTITUT!!!!!