Sudjelovali smo na okruglom stolu “Suradnjom do unaprjeđenja mentalnog zdravlja u zajednici”

Djelatnici Instituta Pula prisustvovali su okruglom stolu “Suradnjom do unaprjeđenja mentalnog zdravlja u zajednici” u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Pula- Prihvatilišta za beskućnike, Kluba liječenih alkoholičara “Stvaranje” te Opće bolnice Pula- Odjela za psihijatriju, koji se održao u petak, 10. listopada u Dnevnom boravku DC Rojc. Govorili su: Jasna Vekić, Helena Babić (GDCK Pula), dr.med.spec. psihijatar Staša Stemberga, Ivana Sokolov (OB Pula) te Snježana Černe (“Stvaranje”). Na kraju se povela rasprava i razmjena mišljenja o načinima suradnje koji mogu dovesti do pružanja kvalitetnije usluge korisnicima. Hvala organizatorima na pozivu!