Edukativna kazališna predstava “Pozitivan stav”

5079332641“Pozitivan stav ” je edukativna kazališna predstava kroz koju mladima na zanimljiv i dinamičan način progovaramo o spolnim bolestima, HIV infekciji, preranom stupanju u spolne odnose, posljedicama neodgovornog spolnog ponašanja , maloljetničkim trudnoćama, a sve s ciljem kako bi povećali znanje i svjesnost o spolnim bolestima, spriječili sve brži pad dobne granice za stupanje u spolne odnose te smanjili broj maloljetničkih trudnoća i zaraženih nekom spolnom bolesti.

Projekt je nastao u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Istarske županije, Hrvatskim debatnim društvom i udrugom Institut Pula, a do sada je predstavu pogledalo više od tisuću puslih srednjoškolaca. osim predstave, učenici su imali prilku debatirati o spolnoisti jer predstava otvara mogućnost rasprave.

Nositelj projekta je Udruga “Korak” iz Pule, dok udruga Institut Pula djeluje kao suradnik.

Predstavu možete pogledati putem linka.