Humanost na djelu

Humanost na djelu

U vrijeme kada se mnogi povlače i zatvaraju , Inspekt Pazin d.o.o. otvorio je svoja vrata  i pokazao svoje veliko srce. Naime korisniku Udruge Institut  Pula poklonili su stručno osposobljavanje koje mu je potrebno da bi se zaposlio.

Mladić se nedavno doselio u Pulu i okreće novi životni list, želi se zaposliti i raditi ono što voli i u čemu je najbolji a za to mu je nužno stručno osposobljavanje. U samo jednom trenutku našao se u začaranom krugu. Jednostavno je dobiti posao i primiti plaću ako dokažeš da imaš spremu… i sve se svodi na to, ali kada nemaš prihode ne možeš ni na dodatne edukacije i kako to biva… ljudi odustanu…

No zato postoji čarolija ljudske dobrote i upravo se to dogodilo u udruzi Institut Pula. Zaprimili smo telefonski poziv u kojem smo obaviješteni da je direktor trgovačkog društva odlučio pokloniti iznos koji je ovom mladiću neophodan kako bi se zaposlio, a radi se o dva stručna osposobljavanja što je doista veliki novčani iznos.

Nas je oduševila ova velikodušna  gesta, stoga ovim putem zahvaljujemo društvu Inspekt Pazin d.o.o. što je samoincijativno donio ovako veliku odluku i gestu koja  je zaista Humanost na djelu.

Čarolija ljudske dobrote je najljepša čarolija na svijetu
Čudesno je znati da su dobri, osjetljivi i humani ljudi oko nas i da to nisu samo pojedinci već i cijeli kolektivi.
Još jednom, veliko hvala!


Inače, INSPEKT. PAZIN d.o.o. je tvrtka specijalizirana za obavljanje poslova zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša. Sjedište se nalazi u Pazinu, odakle preko svoje mreže djelatnika i suradnika djeluje prvenstveno na području Istarske županije, Primorsko goranske županije ali cijele Republike Hrvatske. Usluge se obavljaju za naručitelje iz širokog kruga djelatnosti, od poljoprivrede, prehrambene industrije, kemijske, cementne industrije, građevinarstva, trgovine, medicine, komunalnih djelatnosti, obrazovanja, hotelijerstva, obrtništva itd.

Poslovanje tvrtke obuhvaća stručne poslove zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša, tehničko ispitivanje i analizu, te stručni konzalting iz svih područja koje pokrivamo svojim uslugama. Ukoliko vas zanima više informacija o njima, saznajte na njihovoj web stranici: https://www.inspektpazin.hr/usluge.html