Novi ciklus Škole nepušenja

skola nepusenjaPočinju novi ciklusi Škole odvikavanja od pušenja. Prijaviti se možete na brojeve telefona  098- 385 718 i 098- 367 317, kao i na našu e-mail adresu: info@udruga-institut.hr
Škola odvikavanja od pušenja  provodit će se u periodu 16.05.2016.- 20.05.2016. godine u društvenim prostorijama Karlo Rojca, Pula, u terminu od 20 do 21:30 sati svakoga dana. Kotizacija iznosi simboličnih 50 kuna.

U pripremi je i održavanje Škole nepušenja u drugim gradovima u Istri, o čemu ćete biti obaviješteni na vrijeme.

Info o školi:

Ako želite pokušati ili duže vrijeme razmišljate da prestanete pušiti, tada se slobodno uključite u Školu odvikavanja od pušenja. Program je osmišljen s ciljem da vas osnaži i pomogne vam da planirate, pripremite i sprovedete odvikavanje. Naučit će vas koja sve sredstva možete upotrijebiti kako bi si olakšali prestanak te kako možete izbjeći opasnost ponovnog početka pušenja.

Očekujemo vas!