POZIV- Škola odvikavanja od pušenja u Labinu

skola nepusenjaPo prvi puta u Labinu Udruga Institut Pula u KuC-u “Lamparna”,  Rudarska 1, organizira Školu odvikavanja od pušenja. Prijaviti se možete na broj telefona 098/385718, kao i na e-mail adresu: info@udruga-institut.hr

Škola odvikavanja od pušenja provodit će se u periodu 13.06.2016.- 17.06.2016. godine u prostorijama KuC-a “Lamparna”, u terminu od 20 do 21 sat svakoga dana.

Info o školi:
Ako želite pokušati ili duže vrijeme razmišljate da prestanete pušiti, tada se slobodno uključite u Školu odvikavanja od pušenja. Program je osmišljen s ciljem da vas osnaži i pomogne vam da planirate, pripremite i sprovedete odvikavanje. Naučit će vas koja sve sredstva možete upotrijebiti kako bi si olakšali prestanak te kako možete izbjeći opasnost ponovnog početka pušenja.

Očekujemo vas!