Upisi za Osposobljavanje za poslove Internetskog marketinga i brendiranja u tijeku – Učilište Studium

BESPLATNI PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA za poslove Internetskog marketinga i brendiranja – PRIJAVI SE

Pozivamo sve NEET mlade ljude da nam se jave za uključivanje u program osposobljavanja za POSLOVE INTERNETSKOG MARKETINGA I BRENDIRANJA i besplatni certificirani program edukacije pri Učilištu Studium – Ustanovi za obrazovanje odraslih u Vinkovcima.

?Prijavi se jer su upisi počeli! Prijavni obrazac nalazi se na dnu stranice. Upiši program osposobljavanja za Internetski marketing i brendiranje!

OPIS PROGRAMA

 • U program osposobljavanja za internetski marketing i brendiranje mogu se upisati polaznici koji imaju završenu najmanje četverogodišnju srednju školu, potvrdu o nekažnjavanju, liječničko uvjerenje te su vješti u radu na računalu.
 • Fleksibilnost, kreativnost, dosljednost, komunikativnost i visoka razina odgovornosti neke su od poželjnih osobina.

Kompetencije koje se programom stječu 

 1. razlikovati specifičnosti kanala digitalnog marketinga
 2. odrediti pravilnu društvenu mrežu ovisno o proizvodu i/ili usluzi
 3. pripremiti ključnu informaciju u obliku sažete vijesti koju treba objaviti i/ili dijeliti
 4. izraditi oglas u skladu s različitim kanalima digitalnog marketinga
 5. pratiti učinak oglašavanja
 6. stvoriti uvid u poziciju konkurentskih proizvoda/usluga u odnosu na vlastite proizvode/usluge
 7. pisano i usmeno komunicirati slijedeći poslovne standarde u pisanoj i usmenoj komunikaciji
 8. voditi pregovore u skladu s poslovnim bontonom i pravilima poslovne komunikacije
 9. samostalno koristiti suvremene informatičke alate za obradu tablica, teksta i prezentacija

Pojam „NEET“ označava mlade u dobi 15-29 godina koji ne rade, nisu u sustavu redovitog obrazovanja niti u sustavu obrazovanja odraslih i pri tome nisu registrirani u evidenciji nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje), a kako bi im se omogućio pristup tržištu rada te ih se osnažilo za aktivno sudjelovanje na tržištu rada.  Pojam NEET izveden je iz engleskog izraza Not in Education, Employment or Training

UVJETI ZA BESPLATNO OSPOSOBLJAVANJE:

?Besplatno sudjelovanje ostvaruješ ako si osoba u NEET statusu – mlada osoba od 15 do 29 godina koja:

Prijaviti se možeš putem prijavnog obrasca (na kraju stranice) ili nas kontaktiraj direktno:
?091 356 0000
?projekti.neet@uciliste.net

Svima pružamo:

JAVI NAM SE ILI ISPUNI PRIJAVNI OBRAZAC PA ĆEMO MI KONTAKTIRATI TEBE:

PRIJAVNI OBRAZAC:

U okviru Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava “Pronađi me!” – provedba aktivnosti dosega i obrazovanja neaktivnih mladih osoba u NEET statusu broj poziva: UP.01.2.0.04 Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike i Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije donijeli su Odluku o financiranju projekta PULA4NEET – UP.01.2.0.04.0061 u iznosu od 1.981.082,54 kuna. Projekt se financira iz Europskog socijalnog fonda uz intenzitet potpore od 95,9700957%. Trajanje projekta je od 06.07.2021. do 06.07.2023.

Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju od 2014. – 2020. Operativni program: Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.


Odricanje od odgovornosti:

Ova publikacija proizvedena je uz pomoć Europske unije. Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Udruge Institut Pula te se ni na koji način ne može smatrati stajalištem Europske unije